CZECH STUNT GRAND PRIX

Nazdar bando kaskadérská ! 🙂
 
Přečíst a sdílet prosím !!!
 
Je pravdou, že už jsem v jednom předchozím příspěvku informoval o organizování CZECH STUNT GRAND PRIX v rámci veletrhu Motosalon 2020, nicméně touto oficiální informací bych to rád zpečetil.
 
Historicky poprvé se bude konat soutěž česko-slovenských motocyklových kaskadérů v rámci největšího veletrhu motorek a doplňků na české půdě.
 
Jak bylo avizováno, soutěž bude probíhat v kategorii AMATÉR a PRO. Chci, aby všichni, kteří STUNT RIDING jezdí a mají chuť se zdokonalovat, zlepšovat a posouvat, zde je jedinečná příležitost, kterou musíte chytit za pačesy… (ještě víc jak ženskou ! 😀 ) Obrovská účast návštěvníků, potenciálních sponzorů, firem a společností, se kterými můžete začít třeba spolupracovat.
 
Chci aby si především, ta „amatérská“ část jezdců uvědomila jaká je toto šance a jak důležité je nebát se a přihlásit se ! (amatérská dávám do uvozovek, protože každý z nás byl jednou amatér, každý z nás byl jednou na začátku… ! )
 
Žádám všechny, aby opravdu co nejdříve poslali svou žádost na mail: info@czechstuntday.com
 
Napište nám:
JMÉNO, PŘÍJMENÍ
Motocykl na kterém jezdí
Kategorie ve, které chce soutěžit
 
Je to důležité, protože Vám musím udělat malou registraci v rámci asociace motokaskadérů ČR, z.s.a následně poslat informace.
 
Všechny technické dotazy ohledně soutěže směřujte na mne:
info@adam-special.cz
728616269
 
Času máte zatím všichni stále dost na přípravu a počasí nám opravdu přeje a já pevně věřím, že přát bude i v datu konání !
 
Díky to je zatím vše,
A vidím to tak, že od zodpovědnosti se kterou k tomuto přistoupíte se bude dále odvíjet i směr, kterým posuneme český stunt riding… Buď jej zabijeme svou lenivostí, strachem a pohodlností nebo ho kurva posuneme směrem ke hvězdám, protože na to máme !!!!
 
Čest
SPECIAL
 
————————————————–
Děkujeme Motosalon za spolupráci a možnost.
Děkujeme generálnímu partnerovi W-TEC
Děkujeme sponzorům za podporu Motul Česká republika Lazer Helmets MotoZem MEATFLY Renault